| magma8 a întrebat:

Ce se cauta afara la angajare?
Am stat cateva luni acasa, dupa ce am fost respins la facultate, acum as vrea sa fac un curs sau poate sa incerc la facultate la altceva. Vreau sa sa stiu ce se cauta in strainanate pentru a sti ce sa invat in tara.Stiu ca se cauta cel mau mult programare, imi place computerele, dar nu stiu matematica(am fost profil Stiinte Sociale).Am decis impreuna cu parintii daca nu gasesc nimic pana in toamna am sa fac un curs de asistent medical.Altceva ce s-ar cauta? Precizez ca stiu Engleza C1 si am o afinitate pentru computere. Sper sa fie sectiunea buna"Adolescenti".

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Afara e mare si se cauta multe, de la specialisti in IT, medicina si finante la asistenti medicali, muncitori in constructii pana la culegatori de capsuni