| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Ce se intampla atunci cand visezi ca moare un profesor:p?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Iei un 3 la materia care o predalaughing

| Libelle a răspuns:

Traieste mult

| Silvia a răspuns:

Din pacate, nu va murisad. Doar cica i-a murit moartea, deci e de bine.

| yellowalien a răspuns:

Nimic. tongue

| OanaG a răspuns:

Nimic, ii moare moarteahappy Cica.

| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Inseamna ca ti s-au spulberat visele.Nu va muri prea curandlaughingDaca visezi moartea cuiva nu inseamna ca va muri acel cineva sau o persoana din familia tahappy

| ✿puffa✿ a răspuns:

laughing...asta inseamna ca va trebui sa fii mai atenta la scoala caci iti este pregatita o nota mica, sau poate insemna ca tu si profesorul respectiv nu prea va suportati(nu glumesc)

Răspuns utilizator avertizat
| ALEx_7862 a răspuns:

Poti incepe sa te rogi sa se indeplineasca visullaughingrolling on the floor

| dada18x a răspuns:

De 2 luni visezi ca moare profu` de sport si nici pe departe! sigh nu stiu ce se intampla...de obicei visele mi se adeveresc

| AndreyIstetul a răspuns:

Inseamna ca va muri cineva din familia ta, sau chiar profesorul respectiv, ori ca vi lua o nota mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Let`s HAHAHA!
Asta e ca doar. mai patesti laughing