| Vlad4658 a întrebat:

Ce se întâmplă cu fetele din ziua de azi?laughing) Îmi place o fata, vb cu ea de 1 saptamana, ne dăm întâlnire (inca nu am ieșit) și sta și vorbește cu mine in telefon 4 ore pe seara sa afle chestii. Se poarta frumos, da semne că mă place și etc. și după până să ieșim gata mă sună, că nu trebuie sa mai stea seara sa nu doarmă că e obosita la scoala, că scoala e importantă pentru ea. Că nu știe ce vrea, că ce mi-a transmis și etc. I-am spus să se calmeze deoarece e obosita. Dormea 2 ore pe noapte că face teme. laughing Și i-am zis să doarmă sa nu mai stea atât. Dar nu, nu. Că eu mă grăbesc că etc etc. Dar ea mi-a dat toate semnele laughing acum ies cu ea că să îmi lălăie ca nu vrea nimic și etc. Fata e super dar na. Ce se întâmplălaughing mie îmi place rău de ea dar așa e doar că restul nimic specialhappy

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Poate te vede doar ca pe un prieten, ca pe cineva la care sa isi spuna oful si sa o consoleze. Avand in vedere ca doarme asa putin si se preocup atat de mult de teme, e si mai imprastiata probabil si nu stie cum sa faca fata, pentru ca totusi, se dau teme mai grele si asa, dar daca te organizezi, nu dormi doar 2 ore zi de zi de zi.
Daca tot da semne ca nu vrea nimic, las-o. Nu pare a fi intr-un punct optim unei relatii, avand in vedere ca 90% din timp il dedica scolii.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A fost entuziasmu de început să cunoască un tip nou, a văzut deja demsersu super previzibil spre relație și s-a plictisit. poate te gândești să fii mai imprevizibil data viitoare. îi mai dai un semn c-o placi, că n-o placi, c-o placi și tot așa

| darrio2007 a răspuns:

Fata e concentrata pe scoala, spre deosebire de tine.

| Andreeush a răspuns:

La această vârstă școala e mai importantă.