| dolcemariaRBDfanmare a întrebat:

Ce se intampla cu mine? Daca nu vorbesc cu el simt brusc un gol in stomac si ma apuca plansul, adica de obicei seara vorbesc cu el, iar uneori nu prea pot eu sau nu poate el, iar atunci cand nu vorbesc cu el ma pierd, simt acest gol in stomac si uneori plang... Nu stiu nici eu sigur daca sunt su nu indragostita de el. Poate fi asta motivul pentru care reactionez asa cand nu vorbesc cu el?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,poate fi acesta motivul, insa nu putea prea mult suflet de la incet, ca s-ar putea sa suferi prea mult dupa.

| dolcemariaRBDfanmare explică (pentru anonim_4396):

Da, doar ca eu il cunosc de ceva timp si mereu l-am placut, iar acum e ceva mai mult decat placut si el stie de sentimentele sale fata de el, iar toti spun ca el s-ar putea sa ma placa, doar ca nu am curaj sa il intreb si inafra de asta ma simt ciudat cand nu sunt cu el sau cand nu vorbesc cu el, adica nu am,, liniste,, si este foarte ciudat pentru mine caci nu am mai fost indragostita pana acum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai indragostit si atasat de el. Vezi sa nu o dai in posesivitate si alte tampenii ca o sa te arzi cam rau daca povestea are un sfarsit brusc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești îndrăgostită cu siguranță. Ești sensibilă și nu ai nici foarte multă încredere în tine. Pun pariu că și foarte mult timp liber.
De ce reacționezi așa? Pentru că îți trezește interesul constant, nu te mai saturi, ești foarte, foarte atrasă de el. Dacă ți-ar da exact cât ai nevoie, ai începe să te plictisești la un moment dat. Omul știe să te țină interesată de el.

| AliMiha a răspuns:

Esti clar indragostita happy Dar e bine, treci prin niste momente unice acum... Bucura-te de tot ce simti, chiar si cu lacrimi in ochi. Bucura-te ca esti o persoana care poate oferii iubire.