| HeavenlyLight a întrebat:

Ce se intampla cu mine?
Eu nu fumez.
Uneori imi vine sa fumez,vreau sa fumez,simt nevoia sa fumez,am visat ca am fumat, uneori simt cum e sa fumez chiar daca nu ma fumat niciodata.
Deci ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| JonD a răspuns:

Si eu simt nevoia mai mereu sa o fac, desi nu am fumat in viata mea, dar simt o nevoie asa intensa.E ceva pe fond nervos, cred eu.Eu sunt praf moral, deci inteleg de ce vreau sa fac asta.

2 răspunsuri:
| JonD a răspuns:

Esti foarte stresat, de asta simti nevoia sa fumezi.Asa mi se intampla si mie, nu am fumat niciodata dar simt nevoia sa o fac.

| HeavenlyLight explică (pentru JonD):

Stresata* big grin
Da.Chiar sunt...
Familia ma streseaza si nu ma intelege...

| JonD a răspuns (pentru HeavenlyLight):

Si eu simt nevoia mai mereu sa o fac, desi nu am fumat in viata mea, dar simt o nevoie asa intensa.E ceva pe fond nervos, cred eu.Eu sunt praf moral, deci inteleg de ce vreau sa fac asta.