| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca dau la calculator pe Hibernate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vine iarna, da linistit pe hibernate!

5 răspunsuri:
| pisoias29 a răspuns:

Se duce si hiberneaza laughing)rolling on the floor)...

| andreeaemmma a răspuns:

Si eu folosesc Hibernate si cand il aprind imi intra mai repede

| marioBARCELONA a răspuns:

Nimic special, se inchide iar cand vrei sa-l deschizi dureaza mai putin.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O parte din procesele sau componentele windosului iti merg cu consum de energie mai putina. Deci sa nu crezi ca nu iti va mai merge ceva bine. Insa jocurile vor merege mai prost.

| aureluuu a răspuns:

Iti face o salvare la tot ce faci il pui pe hibernare se stinge cand il deschizi calculator e cu toate aplicatile care le aveai deschise la fel. de ex.: instalezi un program, esti pe mozila ceva site si in notepad mai scrii ceva pe acolo si esti nevoit sa pleci undeva pui pe hibernare cand vii acasa pornesti calculatoru si iti continui treaba de unde ai ramas...