| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca iti sare apa fin toaleta pe fund si nu numai? Daca avea di clor ce se intampla? M-am spalat repede dupa aceea.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu se intamplă nimic. Că presupun ca te speli pe acolo.

| Laura a răspuns:

E un semn de la FBI, te anunţă că sunt pe urmele tale că te-ai uitat la filme p. orno şi nu le-ai dat banii.

| AFR81 a răspuns:

Stai linistita. Nu o sa se intample nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca era doar apa curata, nu se intampla nimic, dar daca era urina sau excremente acolo, te pofi infecta!

| mihai69 a răspuns:

Dacă e doar apă, nimic. Și oricum, dacă te-ai și spălat, totul e ok.

| AIeXxX a răspuns:

O sa ramai fara cuRr, repede mergi la doctor sa ti-l amputeze ca astfel va fi mai rau!

| Attyboy14 a răspuns:

Nu-i nimic, dacă te-ai spălat este ok. Nu păţeşti nimic. happy

Funda?