| ValyComan a întrebat:

Ce se întâmplă dacă merg la sală de 3 ori pe săptămână( Luni-Miercuri-Vineri 1 oră ședința), fără să iau nici un fel de proteine. Menționez că iau niște vitamine de la farmacie care se numesc Centrum, dar nu au nici o legătură cu proteinele. Credeți că dacă nu iau proteine și nu mănânc 6 mese, pot să slăbesc?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ba iei proteine.

proteine = carne, branza, oua, lactate si unele legume.

| Atipic a răspuns:

De slabit, nu cred, dar oricum nu ai sa acumulezi daca nu folosesti nici suplimente alimentare si nici alimentatia nu e fixa.Succes!