| Coloringthevoid a întrebat:

Ce se intampla daca raman corigent pe primul semestru la 3 materii?

Răspuns Câştigător
| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Daca ramai corigent pe primul semestru la 3 materii mai poti sa salvezi pe semestrul doi la doua din trei materii ca sa ramai in vara numai la o materie. Dar in cazul in care pe semestrul doi nu reusesti sa iti scoti mediile ramai repetent pentru ca la trei materii esti din start terminat.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Îți dai corijările pe semestrul doi dacă nu vrei să rămâi repetent.

| DevilRock a răspuns:

Ajungi repetent dacă nu dai corijările.