| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca raman cu media neincheiata pe semestrul intai la sport?

10 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Ai ramas corigent/a...

| Hmmmm a răspuns:

La noi in scoala e in felul urmator:daca nu ai media incheita p primul semestru la sport d ex si daca nu iti incheie profesorul sau profesoara nota in primele 2 saptamani din al doilea semestru esti automat dat afara din scoala si repeti anul.

Răspuns utilizator avertizat
| gingasull a răspuns:

Exista posibilitatea ca pe semestrul al II-lea sa ti se incheie media daca profesorul /profesoara doreste acest lucru ( timp de 4 saptamani), evident ca va trebui sa dai acele norme ( exercitii, etc / ce iti va cere), + un :" Va rog frumos daca vreti" happy, poate o sa ai noroc, nu te ingrijora happy, îi spui ca ai gresit cu aceasta atitudine a ta prin neprezentarea la ora, si nu se va mai intamplahappy (daca te intreaba de ce ai recurs la aceasta "metoda" numita chiul.

| akatsuki a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic, ar trebui sa ti-o incheie in semestrul doi, bineinteles cu conditia sa te duci la ore

| Melly a răspuns:

Pai la noi in sc timp de 2 saptamana din smestrul II poate sa iti incheie media dar daca e o profa/prof al dracului o sa mearga mai greu dar incearca sa o rogi frumos si trebuie sa iti dai normele de pe sem I si daca nu vrea sa ti-o incheie te duci in vara si iti dai corigentabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primele doua saptamani ale semestrului 2 dai probele, pe care nu le-ai dat ca sa obtii note, ca sa iti incheie media. Nu ai ramas corigenta! Sa ramai neincheiata nu`i nimicoh go on. :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga, ai timp in semestrul urmator. In prima saptamana din semestru!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ramai repetenta.

| Diana_Munteanu_1997 a răspuns:

Ce se intampla daca raman cu media neincheiata pe semestul 2?