| Etro a întrebat:

Ce se întâmplă dacă timp de o săptămână mananc doar tărâțe de ovăz și 2 litri de apă pe zi?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Te întâlnești cu ăia cu corona prin spital să mai pleci c-o boală că nu-ți ajungea anemia de la o alimentație atât de bogată și diversificată

| Andreeush a răspuns:

O să ajungi la spital.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ajungi o anemică, te duci cu ninonino să-ți bage perfuzie.

| Eugen80 a răspuns:

De ce ai face asa ceva? Acele fibre de care tot auzi sunt o prostie. In realitate organismul nostru nu este facut sa asimileze acele fibre.
Poti intreba si un nutritionist, dar reteta asta a ta NU te va ajuta sa slabesti, in nici un caz nu vei fi mai sanatoasa si nu este o solutie pentru slabit.

| Justme32 a răspuns:

Te vei îngrașă și te vei și îmbăta pentru că toate sunt cereale plus apă te faci mai ceva ca pâinea sau cozonacul