| Cristina2316 a întrebat:

Ce se întâmpla dacă un copil de 15 ani bea in fiecare zi energizant? Intr-o zi, a băut chiar 3... și dacă ii spui sa nu mai bea, spune ca asta ii da energie...

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In timp pot aparea probleme cu inima, ficatul

| Freya1 a răspuns:

Energizantul nu face bine nici la copii nici la adulti afecteaza inima si multe altele.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu se intampla nimic

| Samariteanul a răspuns:

Am eu un coleg care consuma aproape zilnic si pana acum nu a patit nimic.

Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaPff a răspuns:

Energizantele nu ii pot face rau, atata timp cat nu sunt consumate in excez. Au un procent mare de zaharoza, ceea ce nu e bine. Fa-l sa consume unul la 2-3 zile macar. Si sa consulte un doctor.