| lina_1027 a întrebat:

Ce se intimpla intre Joe Jonas si Demi Lovato? sunt impreuna sau simpli prieteni?

Răspuns Câştigător
| Elisa_7337 a răspuns:

Nu sunt impreuna, sunt doar prieteni. Se intalnesc foarte rar, pentru ca fiecare are treaba lui, iar atunci cand se intalnesc nu stau mult impreuna. Am surse destul de sigure.

1 răspuns:
| Effy12 a răspuns:

Doamne asta nu e un fan club cauta pe net nu stiu pe unde dar m-am staturat de toate intrebarile astea imbecile pe care le pun toti idiotii de 3 ani