| anonim_4396 a întrebat:

Ce se poarta vara asta? Ma refer la haine,coafuri,accesorii, etc. oh go on

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai...parul naturalwinking Sau facut cu placa\ondulatorul. Se poarta parul tuns drept sau in scari. Si de ce nu,suvitele.winking Sau parul ombre (spre varfuri blond). Ca accesorii : pandantivele si inelele dragute. Sau cerceii micuti. Bine acum depinde si de varsta. Stiu ca se purtau bijuteriile cu mustata. Pai la haine : Imprimeurile galaxy. Si colantii cu imprimeuri funny (cu mustati,scrisuri,cranii etc.). Si prin malluri vad tot mai des articolele cu cruci. Se poarta si rochiile vaporoase,in culori tari. Si, bineinteles, pantalonii scurtiwinking Si camasile (fara maneci) asortate cu pantaloni scurti. La incaltaminte : poti opta pentru balerini. Sau cizmele crosetate (sau decupate) mi se par foarte dragute :X Eu zic sa nu-ti cumperi opincute transparente (care erau anul trecut foarte "la moda") pentru ca iti transpira foarte tare piciorul. Aaa si mai poti sa-ti faci tu bijuteriile (hand-made) pentru ca vad des bratari din acelea din ata (friendship bracelets). Se mai poarta si dungile albe si negre. Mai ales la pantaloni (colanti). Mie imi plac cele verticale thinking Vara asta se poarta culorile marine. Asa ca e numai bine pentru mine (iubesc verdele si albastrul). smug Daca esti mai rockerita, vopseste-ti parul, poarta tricouri cu cruci sau craniiwinking (ca tot se poarta acum) si poarta tenesi (converse sau tenesi normali ). Nu uita : fii tu! Astea sunt doar niste sfaturi. Daca tu esti mai feminina ( si de ex iti place rozul) nu e obligatoriu sa porti bluze negre si pantaloni cu imprimeu galaxy doar pentru ca sunt "trenduri". Eu port numai ce-mi place. Asa sa faci si tu!winking

4 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Culori vii fosforeșcente. roz, verde, albastru, roșu, galben.

| rihanna7865 a răspuns:

Simple and natural... fii tu insati, nu te lua dupa moda. Moda o poarta toata lumea insa simpliatea mai rar happy