| AndyMcFlurry a întrebat:

Ce se poate gati repede si usor fara a folosi aragazul ci doar cuptorul cu microunde. Cele mai multe retete castiga funda :X

Răspuns Câştigător
| onyal a răspuns:

Buna.eu am facut o data punga magica de la knor si pe langa ingredientele din punga am mai adaugat rosii, cartofi si ardei gras.cred ca in 10 minute a fost gata si a iesit si mult mai bun fata de cum imi iesea in cuptorul de la aragaz.mai poti incerca peste.prajesti putin peste in ulei pe aragaz si apoi il bagi la cuptorul cu microunde cu cateva ingrediente de preferinta marar si cimbru cu putin bulion sau ce depinde de ce gusturi ai. daca vrei peste putin acrisori storci zeama de lamaie peste el sau de ce nu poti pune cate feliute de lamaie pentru decor. sper ca am fost de ajutor.

1 răspuns:
| blaa a răspuns:

Popcorn, omleta laughing...,rolling on the floor atata stiu eu.