| Deian1 a întrebat:

Ce servere de minecraft stiti ?

11 răspunsuri:
| Ioanaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

| Emylutzhu a răspuns:

Stiu eu unul baga idul lui myky : mikimiki85 e cel mai tare server iti da el informatiile necesare!

| Emylutzhu a răspuns:

Si spune-i ca te-a adus Player plizzzzzzzzzzzzz!

| Skyman900 a răspuns:

Vino pe cel mai tare server survival:93.114.82.200

| Alex1996Ro a răspuns:

Sall uite poti intra daca vr sa ma ajuti sunt admin pe propriul server uitel aci 5.140.114.202//canale hamachi mc.blood-romania.org mai facem daca e nevoie dar deocamdata cam atat sa se umple macar astea e on

| Frate504 a răspuns:

Intra pe propriul meu server, dar nu stiu daca mere...

ItemCraft.zapto.org

cam 12/24
Event zilnic
Admini dua iteme in afara de:
Diamond, Bedrock, Obsidian, Tort si LAVA

| UrsuletulMeuDePuf a răspuns (pentru Frate504):

Nu mere servarul...

| Deian1 explică (pentru Frate504):

Buna, vreau sa te ajut cu sv. daca vrei..., sti, eu am mai avut sv..., am multe pluginuri, si, sa ma faci opwinking