| anutzik a întrebat:

Ce sfaturi imi dati pentru a scapa de cosuri cat mai repede?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema Ivatherm Akne-Syt.
Se gaseste in farmaci si costa 40-50 lei.
Usuca cosurile de la prima aplicare. De exemplu daca te dai seara dimineata deja ai cosul uscat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru apreciere. happy

| anutzik explică (pentru anonim_4396):

Nu ai pentru ce >big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru anutzik):

Sa nu uiti sa folosesti si o crema hidratanta dupa ce iti trec cosurile, si un scrub ar fi folositor.

| anutzik explică (pentru anonim_4396):

Da. am incercat dove dar nu a facut decat sa agraveze situatia.sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anutzik):

Uite asta e 100% bun si natural fara irtanti sau chestii : http://pasagera.ro/100-pure-super-fruits-concentrated-serum-review.html planuiesc sa-l cumpar cand o sa pun ceva bani de o parte.

7 răspunsuri:
| DANyi a răspuns:

Fp; pseste produsele de la Gerovital Plant. Chiar functioneaza, dar trebuie sa respecti cu strictete instructiunile de pe ambalaj. Dar daca e acnee mai severa, nu poti scapa repede, deoarece sunt necesare tratamente pe cel putin 3 luni si sunt destule. Dar nu cred ca te confrunti cu asa ceva, iar Gerovital-ul e foarte eficient. Numai bine!

| Maddox a răspuns:

Tratamente faciale. Ex.: masti cu fructe(pentru piele catifelata), lotiuni tonice anti acnee, creme(luate dintr-un magazin naturist-parerea mea)