| anonim_4396 a întrebat:

Ce simți atunci când fumezi?

6 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

O oarecare senzatie de relaxare si o usoara ameteala, avand in vedere ca nu fumez prea des si ca fumez tigari destul de puternice. Nu e cine stie ce senzatie, dar uneori ajuta in ceea ce priveste relaxarea, in special daca fumezi doar ocazional.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic special... poate doar putin ai senzatia ca te sufoci.
Iar daca ai prieteni prin preajma, te simti pentru cateva secunde "cool", iar dupa cateva zile iti dai seama ca a fost o idee proasta.

| prizeFTW a răspuns:

Nothing special...Doar fumul cum intra pe gat si ustura putin.

| Dєєa a răspuns:

Salu,dupa parerea mea chiar absolut nimic asa ma intreb si eu cate o data oare ce simti cand fumezi am tras si eu 2-3,, fumuri,, sa zic asa sau poate am fumat o tigara nu mai stiu.Dar nu am zimtit nimic cand am intrebat niste fumotori care fumeaza de destul timp 10-15 ani cam intre anii astia ei tot timpu imi raspundeau ca nici eu nu stiu de ce si ca sunt constienti ca nu e bine dar ei tot fumeaza deoarece s-au obisnuit sa fumeze e ca si cum iti cer tie sa nu mai mananci paine...Mi-au mai zis ca s-au apucat de fumat din curiozitate si nu sau mai putu lasa sau ca sa fie smekeri sa zic asa, anturaju si asa mai departe dar pe toti care i-am intrebat mi-au rasp la fel (nu simt nimic), si daca mai stai sa te gandesti si la banii care ii mai dai si pe tigati ...Deci raspunsul meu final e ca nu simti nimic decat poate crezi ca zici daca fumezi cine esti u, cine sunt eu si te dai mare ca fumezi atat tot. sper ca ti-a fost de folos ce am bafta in continuare.

Funda?

| superady98 a răspuns:

Daca esti incepator o sa tusesti prima data si cred ca si a doua oara iar apoi te vei obisnui cu trasul dar dupa ce vei termina tigara vei ameti putin si nu este recomandat sa faci efort deoarece iti va fi rau

| danyz a răspuns:

Nu stiu ca nu fumez si nu voi fuma vreodata.