| anonim_4396 a întrebat:

Ce site trebuie sa-mi fac ca sa pot castiga bani >adevarati? adica am inteles ca exista asta si ca poti castiga banii de pe urma siteu-lui sau blog-ului daca acele persoane il viziteaza sau da clik pe linkul site-ului tau? cum pot face asta?

1 răspuns:
| Catalion a răspuns:

Fa-ti site sau blog, fa-ti cont pe Google AdSense ( cauta pe google ) si pune reclama unde vrei tu. Fa-ti blog pe blogger, ca e mai simplu sa pui acolo reclame din astea. Sa nu te astepti la o avere big grin