| vlad210 a întrebat:

Ce slujba mi s-ar potrivi mie? Nu imi place sa invat, dau cu chiulu, tot felul de prostii. (uitati-va la intr mele ca sa mai aflati ) Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Ervin a răspuns:

Gunoier sau curăţător de vece-uri

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Slujba de inviere! Se vede ca nu-ti place sa inveti!

| TeoPT a răspuns:

Mda. Sofer, paznic.de-astea. unde iti ajung 10 clase, si nu conteaza cum le faci, doar sa le treci.

Dar daca vrei sa nu ai grija zilei de maine, sa nu stai cu lumanarea de frica sa nu consumi curent si altele.iti recomand sa te apuci de invatat, nu a facut nimanui rau pana acum.

| pwp a răspuns:

Pai daca nu iti place sa invetzi, gunoier.
scuza-mi sinceritatea!

| fluturas a răspuns:

Somerhee hee

| Диана a răspuns:

Oare ce job ti s-ar potrivi? raised eyebrowsMedic, avocat de-astea. rolling on the floor

| MMadalina a răspuns:

La ce tehnologie este acum de ciobani si vacari nu mai avem nevoiewinking.
Gandeste-te si singurwinking

| AllForOne a răspuns:

Paznic de noapte...
Nu ai nimic de facut decat sa dormi in post

| andreeaantonescumaria a răspuns:

rolling on the floor) pierzator de vreme sau jef la arunkatu cu privirea dupa gagikismugrolling on the floor

| andra7664 a răspuns:

Lucrator la salubritate