| Drixie a întrebat:

Ce smarphon ar trebui sa imi iau? Vreau unul de la Orange cu abonament. si nu stiu care e mai bun. Dati-mi niste exemple de smarphonuri bune big grin gen S3 :* dau FUNDA! happy

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Samsung galaxy young sau Samsung galaxy mini 2

| Alexino2003 a răspuns:

Bună! Smartphone-ul potrivit la preţ şi calitate + raport este Samsung Galaxy S3, dar dacă vrei să ai un telefon mai scump cu aplicaţii superbe Samsung Galaxy S4, dar dacă vrei ceva mai micuţ S4 Mini. Dar dacă vrei rezistenţă la apă S4 Active Sau Sony Xperia Z. Sper că te-am ajutat.