| Armando_7890 a întrebat:

Ce sosete trebuie sa imi iau pentru banchet? ajutor va rog!

6 răspunsuri:
| Larisa a răspuns:

Pai eu zic ca negre sunt elegante. daca ai costumul negru in nici un caz albe

| Alissya_4251 a răspuns:

Daca este banchet inseamna ca vei purta pantofi/sandale, deci cel mai indicat ar fi sa-ti iei niste sosete din acelasi material ca ciorapul, culoarea pieliiwinking

| Allynna_6282 a răspuns:

Eu zic sa iti iei albetongue

| AndreDeeaA a răspuns:

Daca iti iei pantofi negri atunci sosete negretongue in orice caz. sosete de aceeasi culoare cu cea a pantofilor tongue

Nu cred ca ar fi bine sa iti iei pantofi negrii de exemplu si sosete rosii sau galbenelaughing

| TitiDrLove a răspuns:

Depinde cu ce esti imbracat! la un costum negru nu o sa iti iei sosete albe. Iti alegi culoarea in functie de vestimentatia pe care o ai. Si. nu iti lua de alea supraelastice sa nu cumva sa transpiri ca un. laughing

| Alissya_4251 a răspuns:

Sczlaughing nu citisem numelelaughing am crz ca esti fatahee hee