| DaciaRomania a întrebat:

Ce sport va place cel mai mult la ora de sport la școală?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

4 ani de liceu și 4 de gimanziu la ora de sport nu am făcut altceva decât să jucăm fotbal.

| Drimmero a răspuns:

Doar fotbal am jucat la orele de sport din scoala, daca ne dadea alta minge ( de baschet, handbal, tenis) sau faceam orice altceva in afara de fotbal ne dadeam loviti ca nu putem juca, se intampla rar pentru ca ne dadea voie sa luam mingile de fotbal din sala inca din pauza ca sa avem mai mult timp de jucat, fetelor le arunca cate o minge de handbal, baschet, volei.