| anonim_4396 a întrebat:

Ce sporturi va plac mai mult in cadrul orelor de sport la scoala? mie gimnastica

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi place fotbalul.

| arysa a răspuns:

Handbalul dar nu ne jucam decat foarte rar; De obicei aruncam la cosul de basket sau ne jucam volei dar nu prea-mi plac activitatile astea.

| Luori a răspuns:

Handbal
=D
echipa scolii iar acum echipa liceuluiwhistling

| Bogdana a răspuns:

Imi plac toate. facem mai multe: tae bo, baschet, sarim coarda baietii fotbal, facem ce vrem...eu incerc sa fac cate putin din toate.toate imi plac.winking

| georgiana a răspuns:

Mie handbal

| Bishop a răspuns:

Basket

| DonGiovanni a răspuns:

La proba de gimnastica am luat 12 am facut si exercitii de la fete ex. spagatu si podul de sus.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Ce fac si in afara orei de sport''-voleihappy-4 ani-perf.mai fac si bascket/fotbal dar asa la.big grin

| adinaciosescu a răspuns:

Vezi cum formulezi... sporturi la ora de sport...

| theodoraafi a răspuns:

Basketul... am facut 5 ani si cum am trecut intra 9 am inceput hambal. dar nu imi place delocstraight face

| adelutza_9680 a răspuns:

Mie imi place basketul (am practicat acest sport timp de 3 ani)si volei.