| RoX_6698 a întrebat:

Ce spuneti de relatiile sagetatoare/geaman? Suntem impreuna de 6 luni >:". Fundita si restul` vot big grin.

2 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

dupa parerea mea, relatiile nu se bazeaza pe zodii si pe alte timpenii straight face daca va iubiti, o sa fiti impreuna, dar nu pentru ca marte e mai aproape de luna

| LoveYou_6409 a răspuns:

Pai, eu zic ca daca va iubiti mult nu conteaza zodia. Daca sunteti impreuna de 6 luni si va mers bine e foarte ok. De exemplu si eu sunt impreuna cu prietenul meu de aproape 8 luni, la inceput, peste tot unde am citi zicea ca combinatia dintre capricorn si varsator nu merge in nici un caz. Si uite ca a mers foarte bine. Asa ca sfatul meu este: Daca va iubiti si va merge bine, nu conteaza zodiatongue. Sper ca te-am ajutat:*.