| anonim_4396 a întrebat:

Ce stit despre telefonul samsung corby?

Răspuns Câştigător
| LAVINIA123 a răspuns:

Are prietena mea cea mai buna... E misto, da se blocheaza displayu'... aaa si nu face poze misto

4 răspunsuri:
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Stiu ca pretul este in jur de 500 lei apropo pretul depinde daca ii luat pe abonament, etc.happy. Telefonul este disponibil în 4 culori (cel prezentat este roz), iar fiecare culoare va avea în pachetul comercial alte 2 carcase suplimentare: una neagră şi una de culoarea pachetului.Ecran senzitiv: Da, Radio FM: Da, Compatibil Internet pe Mobil!: Da, Music player: Da, Bluetooth: Da, Cameră foto: Da, Rezoluţie cameră foto 2 megapixeli, Java, MMS, Memorie internă 50 MB, Tip card de memorie Micro-SD.in rest nu stiu ce sa iti mai zichappy

| c0rn3l1uss a răspuns:

Samsung Corby, primul telefon mobil full-touch dedicat stilului de viata al tinerilor, pregateste o supriza tuturor celor care vor sa-l descopere asa cum îi sta cel mai bine: vineri, 23 octombrie, între orele 11:00 si 18:00, în Parcul Unirii din Bucuresti, Corby te asteapta într-o lume a culorilor, în care toti cei prezenti pot arata cât de talentati sunt atunci când vine vorba de graffiti! Iar daca cineva ne demonstreaza ca se numara printre cei mai cool grafferi din Bucuresti, poate pleaca acasa cu noul telefon!
Samsung Corby va fi disponibil în România, începând cu 23 octombrie, la un pret aproximativ de 160 de euro.
Samsung Corby este un telefon full – touch care pozitioneaza utilizatorii sai în centrul revolutiei sociale media, cu o paleta larga de caracteristici suport pentru retele sociale precum Facebook, Twitter sau MySpace. Noul telefon mobil urmareste strategia de comunicare a companiei "touch pentru fiecare stil de viata", fiind un terminal dedicat de aceasta data tinerilor.
,, Cu siguranta, atunci cînd vorbim de tineri si de preferintele acestora în ceea ce priveste telefoanele mobile, putem spune ca nevoile acestora sunt printre cele mai exigente. Samsung a acceptat provocarea de a veni în întâmpinarea lor cu primul telefon full-touch capabil sa raspunda unui stil de viata aflat tot timpul în miscare, conform cu ultimele tendinte, indiferent daca vorbim despre fashion, design sau retele sociale. În acest sens, Corby promite o experienta completa!," a declarat Claudia Cârlan, Marketing Specialist Samsung Electronics România.
Corby reprezinta un telefon cu totul nou pentru tineri si dispune în acelasi timp de un profil remarcabil. Samsung Corby este notabil atât prin designul carcasei cât si prin culorile sale - care marcheaza o schimbare semnificativa a modului în care telefoanele touch screen sunt de obicei proiectate. Corby este disponibil în culori îndraznete, precum Jamaican Yellow, Cupid Pink, Minimal White si Festival Orange, pentru ca utilizatorii sa îsi poata alege modelul preferat.
În cazul lui Corby, cele mai populare servicii de retele sociale virtuale sunt combinate cu functii multimedia îmbunatatite într-o forma compacta. Ecranul QVGA de 2, 8 inchi ofera o experienta video online de calitate, iar conectivitatea quad band si suportul pentru retelele EDGE permit utilizatorilor sa pastreze legatura cu prietenii, indiferent de locul în care se afla.

| viatadecacatt a răspuns:

Ca nu imi place, are decat 2 mega pixeli, eu vreau mai multlaughing

| irina222 a răspuns:

Samsung Corby va fi disponibil în România, începând cu 23 octombrie, la un pret aproximativ de 160 de euro.

În cazul lui Corby, cele mai populare servicii de retele sociale virtuale sunt combinate cu functii multimedia îmbunatatite într-o forma compacta. Ecranul QVGA de 2, 8 inchi ofera o experienta video online de calitate, iar conectivitatea quad band si suportul pentru retelele EDGE permit utilizatorilor sa pastreze legatura cu prietenii, indiferent de locul în care se afla.

ARE 2 MEGA PIXELI.