| Unique a întrebat:

Ce stiti despre cosmetica? Sunteti pasionate de aceasta munca? Eu sunt multumita pentru ac umez un curs de cosmetica, coafor si machiaj, ma simt bine in pielea mea, lucrez la un salon de frumusete in orasul meu, si am cunostinte bune despre cosmetica
Pe voi v-ar interesa asa ceva?
Intradevar este o munca grea dar banoasa.

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Felicitari, imi place sa ma ingrijesc dar nu este o pasiune happy.

| xibalba a răspuns:

Mi-ar placea sa aflu si eu cum e bine sa folosesc machiajul si cam ce culori se imbina frumos. M-ar tenta sa imi explice cineva cum se creeaza acele umbre prin machiaj ca sa para ochii mai mici/mari, etc. E interesant. Eu ma machiez mai deloc, dar mi-ar placea sa invat sa ma machiez pe mine macar. Cat despre o munca in domeniul asta... nu ma tenteaza.

| T30D0RA a răspuns:

Si mie mi-ar placea sa fac cursuri de cosmetica si machiaj, dar nu cred ca exista asa ceva la mine in oras, din pacate.