| JajaAliensHere a întrebat:

Ce stiti despre persoanele foarte sensibile? Va incadrati in aceasta categorie?

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

E mai ok sa creada lumea ca sunt dur big grin
Decat sa creada ca sunt sensibil...
Pentru mine e cam acelasi lucru, ca deh... happy asta-i viata.

| NeimaginabilA a răspuns:

Eu sunt o persoana sensibila, fac muzica, scriu poeme. Am un punct foarte sensibil:
Daca spui ceva sexist esti mort big grin
Cosmin, esti mort big grin
Vin la tine diseara sa discutam "prieten adevarat(Fata/femeie de preferat)".
Va trebuii sa dezagreez cu cosmin, fiecare persoana are puncte sensibile, sensibilitatea este cat de usor acea persoana i-si arata punctele slabe indirect sau direct.

| Cosmin1I a răspuns:

Persoanele foarte sensibile pun suflet cu oricine, prieten, iubita, familie..nu suporta glumele in care sunt luati la misto mai ales de cei pe care ii iubeste..se ranesc singuri foarte usor, sunt creduli si prosti, Iarta foarte repede deoarece le pasa de multe persoane.Sufera in tacera, le este greu sa vorbeasca cu cineva pana si cu un membru de familie.Au nevoie de un prieten adevarat(Fata/femeie de preferat)Ofera incredere si le este foarte greu sa se increada in cineva.