| As_2479 a întrebat:

Ce stiti despre relatia dintre Joe Jonas si Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| anime_3439 a răspuns:

Joe Jonas a trecut peste despartirea de Camilla Belle, despartire care s-a produs in iulie. Desi spunea ca nu i-a fost prea usor, acum el pare sa o aiba in vizor pe Demi Lovato, cu care se intelege excelent.
Cei doi au lucrat impreuna in filmul „Camp Rock 2: The Final Jam" iar cei de la ABC spun ca Joe si Demi au o relatie mai mult decat profesionala. Se pare ca ei au fost surprinsi in ipostaze tandre in timp ce luau cina la un restaurant din Toronto, la inceputul acestei luni.

Este vorba despre un restaurant japonez, anume Yamato Japanese Restaurant, unde au fost in acelasi timp si Kevin Jonas, fratele lui Joe, impreuna cu iubita sa, Danielle Deleasa.

Inainte de a merge la restaurant, Demi Lovato si Joe Jonas au fost la un concert al lui Michael Buble. Ei Demi Lovato s-a despartit de curand de iubitul ei Trace Cyrus, fratele lui Miley Cyrus. E posibil ca cei doi sa incerce sa se vindece reciproc dupa rupturile produse, avand o relatie romantica.

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nimic.

| Silvia a răspuns:

Nimic.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu stiam ca au fost o perioada impreuna si apoi s-au despartit preferand sa ramana numai prieteni foarte buni love struckAsata am citit intr-o revistawinking

| Ea12345 a răspuns:

Sincer, nimic big grin.
Eu stiam ca Nick(ala mai mare cu perciuni, nu stiu cum il cheama laughing )se casatoreste cu o negresa.Atat...big grintongue

| Puiutz a răspuns:

Pai eu am citit undeva ca toti apropiatii spun ca sunt impreuna insa ei nu au spus asta oficialbig grin. Dar totusi cred ca datongue.
Cine stiehee hee...asa e cu vedete astea, niciodata nu poti sa aflii tot adevarul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca incurand, vor face 3 copii numiti: micky mouse, tom cruise si donald duck big grin ...alte detalii?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, dar joe se potriveste mai bine cu chelsea staub!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu! de cateva luni sunt impreuna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cei doi nu au oficializat relatiahappydar se pare ca in viitor sa-r putea sa ne asteptam la ceva nou happyhappybig grin vom vedeawinkingnimic nu-i sigurbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau despartit si demi lovato vrea liniste e adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu se potrivesc

| takeITover a răspuns:

Multumesc ca miai spus de relatia dintre joe si demi lovato