| nevermind3322 a întrebat:

Ce surpriza i-as putea ce prietenului? Nu ma refer la ceva gen cadou, nu e nicio ocazie sau asa, insa vreau sa introduc un element de surpriza in relatie. Idei?

3 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Scoate-l in oras la o ina romantica sau ai putea face asta chiar si acasa. Sunt sigura ca se v-a bucura de surpriza.

| BlackBi a răspuns:

O seara frumoasa, poate chiar un picnic sub cerul instelat, voi doi. si seara sa se sfarseasca cu voi doi privind la stele si cu declaratii de dragoste :3

Dau in fantezii...
Pentru un baiat conteaza gestu ^^
Multa bafta si sa va tina in continuare!

| sheamussheamus a răspuns:

Sa il scoti la un film.
Dar normal el ar trebui sa iti faca tie un cadou happy
Sper ca te-am ajutat! Bafta!