| EMYnescu a întrebat:

Ce tableta imi recomandati dintre Allview Speed City SuperSlim si Vonino Orin S si de ce?

1 răspuns:
| DEADON a răspuns:

Iti spun ca Tableta Allview Speed City Superslim e mai buna. Are un prieten de al meu una Vonino si are lag..Allview Speed City are Procesor Cortex A9 Dual Core, acest procesor are Iphone 4s. Are 7 inci, Multitaci...Foarte tare tableta plus ca am si eu si nu face figuri. Iti recomand sa nu pui fifa sau gta..Merge dar memoria e mica. Daca vrei Allview cauta pe eMAG. E la 4 mil.Eu de acolo am comandat