| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Ce tara ai vrea sa vizitezi si de ce?

5 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Oriunde in lume, chiar si parcul de alaturi, atata timp cat este cu mine persoana iubita.

| ComatoseWine a răspuns:

Norvegia.Mi se pare o tara asa frumoasa, parca fara nicio legatura cu Europa.In poze fiecare cladire parea atat de pierduta in timp, cu aspect nobil:X.Parca e neimblanzita si totusi asa simpla si deloc agitata.Totul e asa linistit si parca ce fac oamenii acolo nu are un scop bine definit.Parca ei fac lucruri doar ca sa traiasca mai frumos.E detasata de asa zisa ordine a lumii.Un super universlove struck

| larrii a răspuns:

In mod special : Australia, Egiptul, Rusia, Brazilia, Mexic, Canada, si nu in ultimul rand America. pentru ca vreau sa vad cum sunt oamenii, orasele si in celelalte colturi ale lumii, nu doar in Europa.

| loredanalorena a răspuns:

Germania deoarece acolo totul este curat si este mult respect educatie intre oameni, nu duc lipsa de bani iar totul acolo este ok. Funda plzz?

| kitishor a răspuns:

Franta. pentru ca acolo m-am nascut fara sa stiu, dar e complicat asa ca.si plus de-asta, Paris e orasul iubirii