| PumpkinDoll a întrebat:

Ce tara ati vizita? Eu America si Norvegia.

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am mers in toata europa. Nu imi arde de alte vizite, doar sa revin acasa peste cativa ani

| RAY a răspuns:

Pentru pasiunea mea fata de istorie as vizita Egipt,Grecia,Italia,Germania,Rusia,Spania,UK, Israel.
Pentru pasiunea fata de stiinta as vizita Japonia, Koreea de sud, China, USA
as vizita mormantul lui Darwin desigur si a lui Newton, Einstein
Pentru pasiunea fata de astronomie as vizita Norvergia ( aureola boreala)

| Violleta2022 a răspuns:

Am vizitat mai toata Europa si evident Australia, odata ce locuiesc aici, de peste 20 de ani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

America am vazut-o de vreo cateva ori.
In Norvegia si Finlanda si Suedia as merge. Si Estonia, Lituania, Letonia.
Cica si Muntenegru ar fi f misto. In rest am cam vazut Europa.

As merge in Japonia daca nu ar fi la capatul lumii

| GabiDumitrescu a răspuns:

As mai vizita Elvetia de vreo... o data. Si mi-as prelungi vizita aia pe termen nelimitat.

| BlackRose03 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Îl cunoști pe Avramuș?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru BlackRose03):

Nope, no idea. Cine e personajul?

| Celcestietot a răspuns:

Japonia momentan.

| SilentRain a răspuns:

România, avem si noi peisaje frumoase

| aXy99 a răspuns:

Islanda, Spania, Italia.

| Bizon95 a răspuns:

Valhalla - Asgard big grin

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Martewinking
Spania, Germania, Franța poate, hmm în Italia am fost dar aș mai merge, Sudul Americii, America Centrală și aia de nord.

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

Toata lumea, dar in special SUA si tarile din vestul europei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Coreea de Sud, Japonia, China.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romania ofc, Austria, Slovenia, Europa de Nord, Japonia, Coreea De Sud

| Depoka a răspuns:

Țările balcanice în primul rând, apoi câteva din America de Sud și celelalte din Europa. Țările asiatice nu prea mă atrag...