| blackrose7911 a întrebat:

Ce tari ati vizitat? Funda pentru. cea mai tare tara/cele mai tari tari!

Răspuns Câştigător
| TheFool a răspuns:

Grecia si Turcia, vreau sa zic ca au cele mai frumoase plaje din cate am vazut in Europa. Israel, la Ierusalim. Rusia, in Moscova, am fost iarna si e super. Si mai sunt dar nu mai imprasti pe aici atatea ca sa nu creada lumea ca ma laud.

8 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

Bulgaria, Turcia, Grecia:X:*

| No a răspuns:

Am vizitat Ungaria, Romania happy, Serbia, Muntenegru, Croatia, Grecia si voi merge curand in Italia si Austria.

| Fllorentina a răspuns:

Incep cu Romania, care chiar daca este cum este avem locuri suberbe love struck pline de verdeata:X
Austrai care este incantatoare:X, Germania, Italia, Frantza, Spania, Slovenia, si lista mai continua cu cateva tari :X

Am ramas placut impresionatabig grin

:* tu ce tari ai vizitat¿

| Alekzandra a răspuns:

Argentina,Franta,Italia,Grecia,Mexic,Germania,Portugalia si in Spania stau.
Dar doua mi-au placut cel mai mult:Argentina si Spania.

Pa, pa numai bine!

Răspuns utilizator avertizat
| HotDark a răspuns:

Germania, spania, Italia, elvetia, ungaria, bulgaria, serbia muntenegru, franta, rusia
cel mai mult mi-a placut in germania, elvetia, franta

| pisiiiluvsu a răspuns:

Anglia. love struck

| LexutzuDragutzu a răspuns:

Brazilia e cea mai tare.Fotbal,mancare,detoate.