| Amy_3937 a întrebat:

Ce tatuaj credeti ca v-ar re prezenta?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciunul.

| Dean1996 a răspuns:

O flacara care arde, si scrie "Hope".
"Nu lasa speranta sa moara"happy

| andreeutzaa a răspuns:

Niste note muzicale, pentru ca viata nu ar fi aceeasi fara muzica.Pentru fiecare moment din viata mea exista o coloana sonora.

| Daria a răspuns:

Un trandafir sau un inger.happy

| kittykat a răspuns:

Eu vr sa`mi fac tatuaj.da nah pariniti nu ma lasa pana la 18 ani ...eu vr un tigru pe umar si o pantera jos pe picior happyhappyhappy

| Ecou a răspuns:

Un semn de intrebare cu siguranta ar fi cel mai reprezentativ pentru mine!

| AndreiZz a răspuns:

Un trandafir ofilit:p

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Eu cred, ca ma reprezinta o inima inconjurata de spini.
Iti spun sincer inima mea este inchisa si deschisa insa o simt ranita din orice fleac sau jicnire cred ca imi este tatuajul potrivit care mi-ar inspira tot ce simt pentru mine.
Poate merit fundita...:*