| yoyo_4559 a întrebat:

Ce telefoane aveti? As vrea sa-mi schimb telefonul si nu stiu ce sa aleg. Vreau un telefon la care sa se auda foarte bine(tare) muzica, si sa aiba si camera foto buna.

8 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna...
Eu am nokia 7373...
http://img.gsmarena.com/vv/pics/nokia/nokia-7373-00.jpg

bye`

| Gabry a răspuns:

Eu am Samsung U600 si imi place multlove struck

| VladRO a răspuns:

Ia-ti un LG KU990i, se aude foarte bine muzica, nu distorsioneaza deloc, camera de 5MP scoate niste poze si niste filmulete f f f bine. Pot sa imi pun si videoclipuri, si are si DivX player, ti-l recomand calduros, carcasa poti sa ti-o iei pe negru sau pe gri happy Sper ca te-am ajutat

| annda a răspuns:

Un nokia 5310 xpress music :d ma inteleg bine cu el. Sau un nokia 6124 classic am avut si e foarte ok big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Slowmotioon a răspuns:

Eu recomand Nokia N73, tare la sunet, si la phoyo 3, 2mpx, daca vrei cv feminin, sunt multe terminale dedicate femeilorr! U alegi c iti place! succes!

| yoyo_4559 explică:

Vreau ceva mai feminin decat n73 big grin. Si camera mai mare de 2 mp happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IPhone!