| ringridv97 a întrebat:

Ce telefon ati alege daca ar fi sa va cumparati acum un telefon? big grin Funda :*

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Dacă aș avea bani, Samsung Galaxy s3 love struck

| ringridv97 explică (pentru AlleSss):

Ai alege ''Samsung galaxy s3'' in locul unui ''Iphone 5"? big grin

| oKz a răspuns (pentru ringridv97):

Eu nu : ))

| ringridv97 explică (pentru oKz):

Ok laughing mersi :*

| AlleSss a răspuns (pentru ringridv97):

Da. big grin. Mi se pare mult mai ca lumea decat Iphone 5.

| ringridv97 explică (pentru AlleSss):

winking

14 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Raman fidel Nokia-ului. Cred ca tot ceea ce reprezinta Apple-ul (Iphone) si Galaxy-urile sunt simple snobisme.

| ringridv97 explică (pentru TheAce):

Si ce tip ''Nokia'' ai alege big grin?

| TheAce a răspuns (pentru ringridv97):

Sincer.mi-e egal. Am trecut de varsta la care telefonul conta. Imi trebuie sa pot vorbi la el. Cand e vorba de altceva ma bazez pe laptopuri mele (care se intampla sa fie folositoare avand in vedere ca sunt autor) sau pe alte gadgeturi. E important sa nu cumperi ceva ce nu te ajuta. Bine...stiu ca e destul de greu de acceptat asta cand esti foarte tanar, nici eu nu as fi acceptat asta la 15 ani, sub nicio forma.

| ringridv97 explică (pentru TheAce):

Multumesc mult! Ai perfecta dreptate! happy

| TheAce a răspuns (pentru ringridv97):

Wow, esti de acord cu mine si chiar esti din 97? Faith in youngsters restored. Felicitari.

| ringridv97 explică (pentru TheAce):

laughing Sunt in 97, insa nu sunt genul care sa dea banii pe toate chestiile nefolositoare.winking

| thedistroyer a răspuns (pentru TheAce):

Asta cu faith in youngsters restored a fost buna laughing Si ca sa ma bag si eu in discutie mi-am luat acum o saptamana un s2 si merge foarte bine si l-am luat pentru ca aveam nevoie pentru net, mess si chestiute laughing

Răspuns utilizator avertizat
| oKz a răspuns:

IPhone 4s, iPhone 5, Htc Desire, Htc Android G1, Htc Android G2, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy S2. Daca vrei ceva la preturi mai mici si sa fie bun : Samsung Galaxy Ace + sau Samsung Galaxy Gio.