| Andreiuts_1168 a întrebat:

Ce telefon cu tastatura qwerty imi recomandati pana in 600 RON?big grin

3 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Salut! Uite eu am un Samsung corby txt si e super bun...adika am dat cu el de toti peretii si nu s-a stricat costa in jur de 3-5 milioane...eu l-am luat la abonamentwinking

| Charlote224 a răspuns:

Hey eu una am telefon „Samsung GT-3410" și sunt foarte mulțumită de el. Îl am de ceva vreme și nu s-a stricat sau așa. A primit câteva căzături, dar nu a pățit nimic. Este în perfectă stare laughing și eu am dat 600 de roni pe el. Sper că te-am putut ajuta cu ideea mea. Eu una chiar sunt mulțumită de el happy

| USAGirl a răspuns:

Samsung delphi ( B3410 ) e 500 ron funda?