| AlxGoliatH a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre:Lg l5, Huawei ascend g300, Sony xperia E? Mentionez ca nu am mai avut vreun smartphone pana acum si in special imi doresc unul pentru jocuri si alte aplicatii, navigare pe net s.a.Dau FUNDA

Răspuns Câştigător
| Alinn98 a răspuns:

Sony Xperia E mi se pare cel mai bun pentru ce vrei si in plus, are un nume destul de sonor pe piaţa, fiind foarte cunoscut in schimb Lg-urile nu sunt mare chestie... nu par bune de nimic iar Huawei iti dai seama si din nume ca e o chinezarie...

1 răspuns:
| Ivory a răspuns:

Uite cauta pe GSMarena si da compare intre cele 2 telefoane.si acolo o sa-ti arate toate calitatile celor 2 telefoane si vei vedea care dintre ele este mai bun :http://www.gsmarena.com/.Funda?:*