| AnYkA52 a întrebat:

Ce telefon pana in 600 lei la liber, cu touchscreen, finut(nu neaparat subtire), sa nu fie negru, cand trimit mesaje sa imi apara tastatura qwerty(pe ecran, stiti voi la ce ma refer), sa nu fie nokia( de preferat LG sau Samsung), sa se auda tare cand ma suna cineva, sa se auda clar i, imi recomandati? as prefera sa vorbeasca cineva care chiar stie(un proprietar).

Răspuns Câştigător
| alexdj a răspuns:

Eu am un coleg cu un LG qookie fresh.are tastatura querty si e albastru sau roz depinde ce culoare vrei e in jur de 420 lei noi, suna destul de tare si se aude clar! am avut si eu unul dar la dat si am luat un Nokia n8

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un telefoon mare mare laughing cu drag Sab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand unu maare maaree laughingwinking cu drag Sab.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau asa un raspuns!