| Sylvyakiss a întrebat:

Ce telefon s-imi iau? Samsung Galaxy Ace Duos, Samsung Galaxy S3 mini, Samsung Galaxy mini 2, Samsung Galaxy Y Duos sau Samsung Galaxy Chat?

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Salut s3 mini deoarece are 8 sau 16 gb deci nu iti mai trebuie card pentru aplicatii sau muzica, 1 gb ram; 4 inci deci ok pentru o fata, procesor dualcore care te ajuta la aplicatii mai complexe, si chestia cea mai tare este ca are functiile lui galaxy s3 cum ar fi cat timp te uiti la telefon pe net el nu se inchide.deci s3 mini. funda:d

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De ce ai tu nevoie în mod expres din punct de vedere al tehnicii telefonice?
Pa, pa.

| xProxy a răspuns:

La preturile acelea iti recoman Allview P5 Alldro. (800ron)
Are detoate! Merge brici (detin unul de 4 luni si nu s-a blocat 1 data)

| whattt a răspuns:

Ace duos

| SupradozaDeViise a răspuns:

Samsung Glaxy mini 2, este cel mai dragut din toate, este si convenabil la pret...si are o memorie foarte mare in care poti baga multe aplicatiii.Este si micut si dragut. Sper ca te-am ajutat. Funda? :3