| MoNsTeR a întrebat:

Ce telefon sa-mi aleg din oferta vodafone?(imi expira acum in lunile astea abonamentul si vreau sa-l reinnoiesc)Am un buget limitat, dar nici n-am nevoie de nu stiu ce telefon de figuri, ma intereseaza in primul rand sa ma tina bateria sa aiba semnal bun si sa fie rezistent la socuri. M-am gandit la nokia C3(dar nu stiu pentru ca am vazut cateva commenturi cam...rele despre acest telefon) nokia E5 sau nokia 500.Imi place E5 pentru ca are carcasa de metal deci este rezistent si tine si bateria destul de mult, are si cateva facilitati gps wi fi etc iar nokia 500 imi place cum arata, are si el specificatii tehnice destul de bune, bateria un pic mai slaba dar decenta avand in vedere ecranul touchscreen dar nu stiu cat de rezistent ar fi la socuri avand in vedere ecranul capacitiv.Am 16 ani deci nu le folosesc in domenii in care ar fi predispuse la socuri dar na.mai iti tragi ceva din banca si din greseala tragi si telefonul si daca, cade jos vreau sa-l iau INTREG nu pe bucati, sau iti cade din buzunar sau chestii de genu. Voi ce a-ti alege in locul meu? Ma intereseaza doar nokia pentru ca ei fac TELEFOANE nu jucarii.

1 răspuns:
| TakeOff a răspuns:

C3 Este o balariie de telefon laughing
Iar daca vrei sa te tina bateria ia-ti un telefon fara wii fi pentru ca asta consuma foarte mult din baterie.