| deliutza998 a întrebat:

Ce telefon touchscreen as putea sa-mi iau cu 600 lei? poate un iphone ceva mai vechi? se merita? (scuze pentru categorie asta e cea mai accesata )

Răspuns Câştigător
| kapsunik99 a răspuns:

Pai dilutza...eu mi-am luat un cookie touchscreen si merge fff bine de la SECOND HAND. ma costat 600-700 lei deci ai putea face o afacere buna(nu cu mine) laughing succes si pup! bye!
fundita?:**

3 răspunsuri:
| maddogg009 a răspuns:

Pai mai pui 200 d lei si iti vand eu un iphone 3g de 16 Gb alb impecabil cu toate accesoriilewinking merita

| svdragos a răspuns:

Pai LG .multe...nam vreme de enumerat dar.winking.ia-ti un iPhone 4.laughing

| deliutza998 explică:

Pai nu prea am bani de iphone 4... si vreau fara abonament dar cred ca un iphone 2g ar fi bun nu?