| adriana_2238 a întrebat:

Ce telenovele va plac dupa acasa tv din alea noi?

Răspuns Câştigător
| wywy a răspuns:

Poi cel mai mult imi place Aurora, dar astept sa inceapa telenovela Triunfo de amor cu Maite si William, tie care telenovela iti place?

4 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Buna!
Pai imi plac mult Cassandra, Aurora, Clase 406, desi nu sunt noi, acestea imi plac mult.
Cel mai mult dintre toate din toate timpurile mi-a placut ''Fara sani nu exista paradis'' love struck
A fost cel mai tarelove struck

Tie care iti plac?

| вεвїŧѕά a răspuns:

Aurora happy, tie?

| adriana_2238 explică:

Mie imi place aurora, clase 406 impostoare si abia astept sa inceapa triumfo del amor!

| taniusha_4614 a răspuns:

Cel mai mult imi place Impostoarea