| Pitigoi123 a întrebat:

Ce tigari fumati? Si care sunt cele mai bune tigari. (Nu conteaza ca nu sunt bune si nu sunt sanatoase este doar o intrebare) parere Sobranie redefined black/red, Davidoff gold, pall mall negru si dunhill 2021.

1 răspuns:
| outsidethebox a răspuns:

Nu exista un top oficial in acest sens, deoarece depiinde fie de gusturi, fie de considerentele urmarite de fumator, gen "tigaretele cu foita de tutun in loc de foita de tigara si/sau cu tutun netratat cu chimicale suplimentare, sunt mai sanatoase decat celelalte'!