| prizeFTW a întrebat:

Ce tigari imi recomandati? Eu fumez kent 8 dar vreau sa incerc si alte tigari. Am fumat de doua ori pana acum si simt nevoia iarasi.
[Nu electronice/slim]

Răspuns Câştigător
| MihaiGe a răspuns:

Dupa parerea mea continua sa fumezi kent.
p.s: Daca tot esti fumator, alee doar un model de tigari pe care sa il folosesti tot timpul.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți recomand mai mult decât sincer, NU MAI FUMA!
Pa, pa.

| thegatekeeper a răspuns:

Eu fumez doar ocazional, insa prefer Dunhill negru, Lucky Strike, Pall Mall negru sau albastru si Marlboro rosu.

| irina20 a răspuns:

Ai fumat de 2 ori si simti nevoia? Curios...
Tine-te pe kent daca "nu poti renunta"

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai fumat doar de 2 ori eu zic ca acum e momentul sa le lasi, cand inca mai poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă Lucky Strike "Luckies" sau Camel.
Eu optez pentru Camel. Sfatul meu e să te lași de fumat, îți distrugi sănătatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-le, lasa-le.

Răspuns utilizator avertizat
| ElectronicSound a răspuns:

Trabuc sau alte feluri de kent.

| Tequila007 a răspuns:

Sobranie