| anonim_4396 a întrebat:

Ce tratamente (naturaliste, fara chestii cumparate) pentru unghii mai sanatoase stiti? La mine, daca le las sa creasca se rup. Stiti ceva pentru unghii mai mari? Sau aveti un animut tratament pentru unghii inainte sau dupa ce va faceti manichiura/pedichiura? Mi-ar fi de folos orice fel de tratament pentru unghii, numai sa imi spune-ti si ce face (le face mai sanatoase, mai stralucitoare, mai lungi etc.) Si cu ce va faceti cuticulele? Multumesc aticipat! happy

Răspuns Câştigător
| anonimmmmm a răspuns:

Incearca sa tii o data pe zi unghiile in apa calduta cu lamaie, stoarce sucul de la 2 lamai intr-un vas micut cu apa, si tine unghiile cca 5-10 minute, si poti sa le stergi si cu ulei de maslinebig grin succes.happy