| Enma a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa-mi anulez contul de facebook explicatii va rog big grin funda

Răspuns Câştigător
| Meow15 a răspuns:

Dai sus in dreapta la Contul Meu apoi la Setarile Contului. apoi la ultima scrie Dezactiveaza cont. Apoi trebuie sa alegi un motiv pentru care vrei sa iti dezactivezi contul, bifezi aia la "Dezabonare email" apoi dai confirma.
Imi dai funda te rog puppy dog eyes?

1 răspuns:
| Aℓex a răspuns:

Heii`! Este foarte simplu intri pe Facebook apoi acolo sus scrie asa:
Acasa,Profil,Cauta prieteni si Contul meu.
Tu dai click pe Contul meu si pe o coloana in jos asa iti apara asa:
Editeaza prieteni,Foloseste Facebook ca Pagina,Setarile contului etc., iar la ultima iti apare Log Out si dupa aceea nu vei mai avea cont, dar daca nu merge ceva trimite-mi un mesaj pe TPU si iti zicwinking Funda?happy