Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie sa fac pentru a deveni cercetas? Sunt din Severin. In ce consta sa fii cercetas? Sau cum pot devenii voluntar intr-o anumita organizatie care ajuta oamenii, mediul. Cum este sa fii cercetas? Cel mai bun castiga funda happy.

Răspuns Câştigător
| PreaTareღ a răspuns:

Este o ocupatie plăcută, fiecare grup are diferite reguli, medalii. Pentru a intra intr-un grup caută pe afise, google. De obicei trebuie sa dai un test pentru cercetasi

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cauta site-uri de voluntariat. ai de castigat pe viitor. poti incerca la rotary club, daca nu ma-nsel!

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

De obicei trebuie sa dai un test pentru cercetasi