| nu conteaza_8511 a întrebat:

Ce urasti cel mai mult sa faci?

Răspuns Câştigător
nony
| nony a răspuns:

Inainte uram sa imi fac temele big grin.acum urasc sa ascult sfaturile prostilor, si mai ales sa le urmez (din obligatie).
Urasc fetele virgine, femeile maritate. urasc ¨printesele¨, drogurile.mai noi intrebarile pe TPU, raspunsurile.si persoanele stresante.Am un complex de complexe, dar ma tratezwinking

21 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sa explic celor care nu intelegfrustrated asta urasc foarte muuuultstraight face
@Nony, ma urasti doar ptc sunt virgina?puppy dog eyes

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună dimineața!
Nu îmi place să calc rufe happy

| monyk a răspuns:

Cel mai mult urasc sa beau bautura alcoolica, sa fumez sau sa ma droghez, astea nu le-as gusta niciodata...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Neata!kiss
Nu imi place sa invat sau sa fac teme laughingBine ca e vacantabig grinNu imi place sa fac teme, insa nu am incotro.winking

| arysa a răspuns:

Nu-mi place s ma trezesc devreme si sa merg la tarasad

nony
| nony a răspuns:

Emma, crede-ma ca asa ii consideram si eu inainte ¨putin pregatiti¨. dar mi-am dar seama ca nu sunt deloc pregatite, si urmatorul cuvant care descrie starea in care sunt se numeste PROSTIE.kiss .Ms de fundita

nony
| nony a răspuns:

Silviutza nu ma intelege gresit. urasc virginitatea, nu fata care o poarta kiss

| Antrax a răspuns:

Sa stau de vorba cu oameni incetzi mintal.

| albastrel a răspuns:

Pff... urasc falsitatea big grin

| DoomNEzeu a răspuns:

Poi nu imi plac oamenii mincinosi si lasi...si urasc sa mi se dea ordine...de aceea vreau si sa fac scoala si facultatea...sa se intoarca roatahee hee

| Betty18 a răspuns:

Cel mai mult urasc fitele si ipocrizia

| Yly a răspuns:

Urasc sa primesc ordine atata timp cat exista acel te rog. urasc sa ma trezesc devreme, urasc minciuna, fitele si drogurile si mai urasc cuvantul depindelaughing

| cristi27 a răspuns:

Sa curat cartofirolling on the floormai bine mor de foame decat sa ma puna cineva sa curat cartofilaughing

| emy a răspuns:

Nu imi place egoismul, indiferenta, rautatea, nesimtirea, tupeul(iesit din comun), blestemele, dracuielile, materialismul, mandria; nu imi plac oamenii care incearca sa profite de semenii lor(buni), oamenii care te cauta doar cand au nevoie, iar cand tu le ceri ajutorul, iti intorc spatele; nu imi place oportunismul.Sunt cam multe lucruri care nu imi plac, dar eu cred ca e normal sa nu imi placa aceste lucruri.Nu-i asa?

| I'm just me a răspuns:

Treababig grin

| nu conteaza_8511 explică:

@nony, neatahappy Nu exista oameni prosti, ci doar "putin pregatiti"!laughing

| knnight a răspuns:

Neata, urasc sa fac temele in timpu scoli, si urasc prieteni mincinosi, lasi, si cei cu fitetongue, deaseamenea urasc tutunul, alcoolu si drogurile:p

| IuLiA_4257 a răspuns:

Temele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa merg la bunica din partea tatalui
Asta urasc cel mai mult phbbbbt
Cand eram mica nici 1% atentzie pentru mine
Toata pentru verisorii mei [ 2 la numar] si pentru fratele meu
Si acum ma intreaba dc nu vreau sa vin la ea oh go on
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stau degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place tot ce este legat de scoala'